Ürün Avantajları
Mükemmel Uyumluluk
Piyasadaki çoğu invertör markasıyla tamamen uyumludur, mevcut veya yeni enerji sistemlerine kusursuz entegrasyon sağlar ve uyumsuzluk sorunlarını ortadan kaldırır.
Kompakt Tasarım, Hızlı Kurulum
Yalnızca 690 x 195 mm ölçüleriyle hem konut hem de ticari uygulamalarda yerden tasarruf sağlar.
Tak{0}}çalıştır-pil arayüzü ve modüler tasarıma sahip olan bu ürün, sahada karmaşık-ayarlamalar gerekmeden hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir.

Güvenilir Güvenlik Koruması
Özel bir BMS (Pil Yönetim Sistemi) ve devre kesiciler dahil olmak üzere modül{0} düzeyinde güvenlik önlemleri; aşırı şarj, aşırı ısınma ve kısa devre gibi riskleri önler.
Uzun Hizmet Ömrü
6.000'e kadar şarj ve deşarj döngüsünü destekleyerek ve uzun bir hizmet ömrü sağlayarak, sık sık değiştirme ihtiyacını azaltır ve-uzun vadeli bakım maliyetlerini düşürür.
Esnek Yatırım ve Ölçeklenebilirlik
5,12 kWh'lik modüler ünitelerle kullanıcılar, büyük bir ön yatırıma gerek kalmadan başlangıç ihtiyaçlarına göre doğru kapasiteyi seçebilirler.
25 kWh'ye kadar ölçeklendirilebilen bu ürün, artan enerji ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlar.

Teknik Şartname
|
MODELİ |
HVS2 |
HVS3 |
HVS4 |
HVS5 |
|
Elektriksel Özellikler |
||||
|
Hız voltajı (Vdc) |
204.8 |
307.2 |
409.6 |
512 |
|
Hücre kombinasyonu(S1P) |
32S1P*2S |
32S1P*3S |
32S1P*4S |
32S1P*5S |
|
Hız kapasitesi (AH) |
50 |
|||
|
Enerji depolama(KWH) |
10.24 |
15.36 |
20.48 |
25.6 |
|
Döngü ömrü |
6000 döngü @80% DOD, 0,5C |
|||
|
Şarj/Deşarj Standardı |
||||
|
Şarj voltajı (V) |
224 |
336 |
448 |
560 |
|
Maks. şarj akımı (A) |
50 |
|||
|
Maks. deşarj akımı(A) |
50 |
|||
|
Deşarj kesme voltajı-(VDC) |
172.8 |
259.2 |
345.6 |
432 |
|
Şarj kesme-voltajı(VDC) |
230.4 |
345.6 |
460.8 |
584 |
|
Çevre |
||||
|
Şarj sıcaklığı |
0 derece ila 50 derece @60±25% Bağıl Nem |
|||
|
Deşarj sıcaklığı |
-20 derece ila 50'C@60±25%Bağıl Nem |
|||
|
Depolama sıcaklığı |
-20 derece ila 50'C@60±25%Bağıl Nem |
|||
|
Mekanik |
||||
|
IP Sınıfı |
IP65 |
|||
|
Malzeme sistemi |
LiFePO4 |
|||
|
Kasa malzemesi |
maden |
|||
|
Vaka türü |
Stand Yığını |
|||
|
Paket boyutu U*G*Y(mm) |
630*185*955 |
630*185*1300 |
630*185*1650 |
630*185*2000 |
|
Paket boyutu U*G*Y(mm) |
740*295*400*3 |
740*295*400*4 |
740*295*400*5 |
740*295*400*6 |
|
Net ağırlık (kg) |
14+49*2 |
14+49*3 |
14+49*4 |
14+49*5 |
|
Brüt ağırlık (kg) |
21+53*2 |
21+53*3 |
21+53*4 |
21+53*5 |
|
İletişim |
||||
|
Protokol(İsteğe bağlı) |
CANBus/RS485/RS232 |
|||
|
İzleme |
Bluetooth/WLAN İsteğe Bağlı |
|||
|
Sertifikalar |
||||
|
Ambalaj |
UN38.3,MSDS |
|||
|
Hücre |
UN38.3,MSDS, IEC62619,CE,UL1973,UL2054 |
|||
Özelleştirilebilir Çözüm

Kapasite ve Ölçek Özelleştirme
Bu çözüm, 5,12kWh modüler ünitelerin esnek konfigürasyonlarını destekleyerek çeşitli enerji ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılar küçük bir yapılandırmayla başlayabilir (örneğin, temel konut kullanımı için 5,12kWh) ve ister genişleyen bir ev, ticari tesis veya hafif endüstriyel uygulama için olsun, artan enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kademeli olarak 25kWh'a kadar ölçeklendirebilirler-.
Senaryo-Özel Özelleştirme
Farklı kullanım senaryoları için özel olarak tasarlandı: Konut kullanıcıları için bu çözüm, yerden tasarruf sağlayan kurulumu (kompakt 690*195 mm tasarımdan yararlanarak) ve evdeki güneş enerjisi sistemleriyle kusursuz entegrasyonu optimize eder. Ticari müşteriler için bu çözüm, büyük-ölçekli enerji depolama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yüksek döngü dayanıklılığına (6.000 döngüyü destekler) ve birden fazla invertör markasıyla uyumluluğa öncelik verir.


Akıllı Sistem Entegrasyonu
Özel BMS (Pil Yönetim Sistemi) programlaması, kullanıcının mevcut enerji ekosistemine uyum sağlar. Gerçek-zamanlı veri izleme, uzaktan kontrol ve belirli kullanım kalıplarına göre optimize edilmiş şarj ve deşarj stratejilerini mümkün kılmak için güneş enerjisiyle çalışan invertörler, akıllı ev platformları veya endüstriyel enerji yönetim sistemleriyle-özel olarak senkronize edilebilir.
Çevre Güvenliği Özelleştirmesi
Bölgesel çevre koşullarına uyum sağlar. Yüksek-sıcaklığa sahip bölgeler için gelişmiş bir termal yönetim modülü eklenir; nemli alanlar için neme-dirençli bir kaplama ve yalıtılmış muhafaza dahildir. Modüler devre kesiciler ve akü yönetim sistemi (BMS) de yerel elektrik standartlarına göre kalibre edilerek çeşitli iklimlerde uyumluluk ve güvenlik sağlanır.


Yaşam Döngüsü Hizmetinin Özelleştirilmesi
Planlı bakım (kullanım sıklığına göre), isteğe bağlı modül yükseltmeleri (kapasite genişletme için) ve uzatılmış garanti seçenekleri de dahil olmak üzere- özelleştirilmiş satış sonrası destek sağlar. Büyük-ölçekli projeler için profesyonel bir teknik ekip, pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak amacıyla-yerinde kurulum rehberliği ve uzun-vadeli performans takibi sağlar.
Güvenli Paketleme
Jingsun HV Yığın Akünün bölünmüş ahşap kasası, modüler yapısı için özel olarak tasarlanmıştır; bireysel akü modüllerini barındırırken, bireysel modüllerin korunmasını, birden fazla modülün birleşik bir pakette teslim edilmesi esnekliğiyle dengeler.
Sandığın içindeki yüksek-yoğunluklu yastıklama malzemesi, sağlam ahşap yapısıyla birleştiğinde, taşıma sırasında titreşime ve darbeye karşı etkili bir şekilde koruma sağlayarak pilin çekirdek bileşenlerinin güvenliğini sağlar. Açıkça "LİTYUM PİL" tehlikeli madde sembolü ve ürün bilgileriyle etiketlenmiş olan pil, uluslararası lityum pil taşıma düzenlemelerine sıkı sıkıya uyar, sınır ötesi taşıma uyumluluğu ve uygun depolama tanımlaması sağlar.

Yeniden kullanılabilir masif ahşap veya kompozit malzemelerin kullanımı sarf malzemelerini azaltır ve sürdürülebilirliği destekler. Bölünmüş tasarım, pilin "tak-ve{-çalıştır" tasarımıyla kurulum verimliliğini artırarak-yerinde "sökme ve kuruluma" olanak tanır. Kompakt tasarım aynı zamanda depolama alanı kullanımını da optimize eder.

SSS
S: Jingsun HV Yığın Aküsüyle hangi invertör markaları uyumludur?
C: Piyasadaki çoğu büyük invertör markasıyla uyumludur ve çeşitli PV enerji depolama sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.
S: Bu pilin kurulumu karmaşık mı? Tamamlanması ne kadar sürer?
C: Kurulumu çok basit hale getiren tak-ve-çalıştır modüler tasarıma sahiptir. Tek bir kişi genellikle tek bir modülü (5,12kWh) 1-2 saatte kurabilir.
S: Pilin çevrim ömrü nedir? Gerçek hizmet ömrü nedir?
C: 6.000 şarj ve deşarj döngüsünü destekler. Günde bir çevrime dayalı olarak 15 yılı aşkın bir süre boyunca istikrarlı hizmet sağlayabilir.
S: Pilin hangi güvenlik özellikleri var?
C: Aşırı şarj, aşırı-deşarj, aşırı ısınma ve kısa devrelere karşı birden fazla koruma mekanizması sağlayan modüler bir BMS (pil yönetim sistemi) ve devre kesicilerle donatılmıştır.
S: 5,12kWh'den 25kWh'ye nasıl genişletebilirim?
C: 5,12kWh modüler tasarım, aynı modüllerin istiflenmesiyle 25kWh'ye kadar genişlemeye olanak tanır. Genişletme, tak-ve-çalıştır özelliğindedir ve karmaşık hata ayıklama gerektirmez.
S: Günlük kullanım sırasında hangi bakım gereklidir?
C: Günlük bakım gerekmez. Hasar olup olmadığını kontrol etmek ve kabloların sağlam olduğundan emin olmak için düzenli (üç ayda bir) denetimler gereklidir.
S: Konut veya ticari uygulamalar için uygun mu?
C: Hem konut hem de ticari uygulamalarda kullanılabilir. Konut uygulamaları evdeki enerji depolama ihtiyaçlarını karşılayabilirken ticari uygulamalar da küçük ve orta- ölçekli işletmeler veya endüstriler için enerji depolamanın genişletilmesini karşılayabilir.
S: Garanti politikası nedir?
C: 5 yıllık garanti, ürün kalitesi sorunları nedeniyle parçaların ücretsiz onarımını veya değiştirilmesini sağlar.
Soru: Pilin boyutları ve ağırlığı nedir?
A: Tek bir modül 690*195 mm boyutundadır. Ağırlık kapasiteye bağlı olarak biraz değişir. 5,12kWh modülün net ağırlığı yaklaşık 63 kg'dır (ayrıntılar için resmi spesifikasyonlara bakın).
S: Şarj ve deşarj verimliliği nedir?
C: Şarj etme ve boşaltma verimliliği %90'ın üzerindedir ve enerji dönüşüm kaybı son derece düşüktür, bu da enerji depolama sisteminin ekonomisini sağlar.
Popüler Etiketler: hv yığın akü 25kwh, Çin hv yığın akü 25kwh üreticiler, tedarikçiler, fabrika






