Ürün Özellikleri
1. Yüksek Kapasite Kullanımı:77,414 kWh kullanılabilir kapasiteyle %90 Derin Deşarjı (DOD) destekler, pil potansiyelini tamamen serbest bırakır ve kapasite israfını azaltır.
2. Esnek Modüler Tasarım:6 standart modülden oluşan her bir modül 450mm*770mm*240mm boyutlarında ve yaklaşık 81 kg ağırlığında olup taşımayı, kurulumu ve gelecekte genişletme veya bakımı kolaylaştırır.
3. Kullanışlı Akıllı İzleme:RS485 ve CAN ikili iletişim arayüzleriyle donatılan bu cihaz, pil durumu verilerini gerçek zamanlı olarak ileterek kullanıcıların pil çalışmasını uzaktan izlemesine ve doğru bir şekilde yönetmesine olanak tanır.
4. Güçlü Gerilim Uyarlanabilirliği:Çalışma voltajı 259,2~345,6V'u kapsar, nominal voltajı 307,2V'dur, çeşitli enerji depolama cihazları veya güç kaynağı sistemleriyle uyumludur ve mükemmel uyumluluk sunar.
5. Geniş Coğrafi Uyarlanabilirlik:Çalışma yüksekliği 2000 m'den az veya buna eşit, geniş sıcaklık ve nem çalışma koşullarıyla birlikte, ovalar ve engebeli bölgeler de dahil olmak üzere çoğu düşük- ve orta-yüksekliğe sahip alanların enerji depolama ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Ürün Özellikleri
|
Öğeler |
Şartname |
|
Ürün Adı |
Şarj Edilebilir Lityum Demir Fosfat Modülü |
|
Modül Modeli |
51,2V 280AH LFP 1P15S / 6PCS |
|
Sistem Kapasitesi |
307.2V 280AH |
|
Nominal Kapasite |
86.016kWh |
|
Kullanılabilir Kapasite |
77,414kWh (%90 DOD) |
|
Nominal Gerilim |
307.2V |
|
Çalışma Gerilimi |
259.2~345.6V |
|
Şarj Gerilimi |
345.6V |
|
Maks. Şarj Akımı |
100A |
|
Maks. Deşarj Akımı |
200A |
|
İletişim |
RS485, CAN |
|
Depolama Sıcaklığı |
0 derece -45 derece (Önerilen) |
|
Depolama Nemi |
%85'e eşit veya daha az(RH) |
|
Çalışma Sıcaklığı |
Şarj:0 derece -50 derece Boşaltma: -20 derece -50 derece |
|
Çalışma Nemi |
%95'e eşit veya daha az(RH) Yoğuşma Yok |
|
Çalışma Yüksekliği |
2000 m'ye eşit veya daha az |
|
Giriş Koruması |
IP20 |
|
Koruyucu Sınıf |
IP20 |
|
Ağırlık |
~81kg(*Modül Adeti) |
|
Boyut |
450mm*770mm*240mm(1 Modül) |
|
Modüler Adet |
Modül: 6 adet |
|
Döngü Ömrü |
>6000(25 derece),80% EOL |
|
Tasarım Hayatı |
10 Yıl (25 derece) |
Uygulama Senaryoları

Endüstriyel ve ticari uzun-vadeli enerji depolama enerji santralleri, uzak bölgelerdeki-şebekeden bağımsız güç kaynağı sistemleri ve ekipman dayanıklılığına yönelik sıkı gereksinimleri olan diğer senaryolar için uygundur. Temel bileşenlerin büyük-ölçekte değiştirilmesine gerek kalmadan on yıl boyunca sürekli ve istikrarlı bir şekilde çalışabilir, bu da projelerin yatırım getirisini önemli ölçüde artırır.
Fabrikalarda pik yük kompanzasyonu, dış mekan mühendislik ekipmanları için acil durum güç kaynağı ve tıbbi uygulamalar için acil durum güç kaynağı olarak kullanılabilir. Üretim ekipmanının başlatılması veya acil durum ekipmanının devreye alınması gibi anlık yüksek güç talepleri ortaya çıktığında, hızlı bir şekilde istikrarlı güç desteği sağlayarak operasyonel sürekliliği sağlayabilir.


Kapalı enerji depolama odalarına, nemli kıyı bölgelerindeki dağıtılmış fotovoltaik enerji depolama sistemlerine ve güneydeki yağışlı mevsimde yüksek yağış alan bölgelerdeki enerji depolama tesislerine uyarlanabilir. Ek karmaşık koruma cihazlarına ihtiyaç duymadan, yüksek nemli ortamlarda bile stabil şekilde çalışabilir.
Evlerde tüm-ev enerji depolaması (bir elektrik kesintisinden sonra 24 saatten daha uzun süre kesintisiz güç kaynağı sağlar), küçük mikro şebeke sistemleri (uzak köylere ve saha iş istasyonlarına istikrarlı güç sağlar) ve karavanlar/kamp alanları için enerji depolama güç kaynağı için uygundur. Sık sık şarj edilmeden temel elektrikli ekipmanların normal çalışmasını destekleyebilir.


Dağıtılmış fotovoltaik sistemlerle (güneş enerjisinin verimli şekilde depolanmasını sağlamak için ana akım fotovoltaik şarj ekipmanıyla uyumlu) birlikte kullanılabilir ve birden fazla senaryoda uygun şarj ihtiyaçlarını karşılamak için şebeke tarafındaki enerji depolama ve şarj tesislerine (şebeke standart şarj parametreleriyle uyumlu ve yoğun ve yoğun olmayan elektrik fiyatlandırma stratejilerine esnek bir şekilde yanıt veren) bağlanabilir.
Standart Paketleme ve Taşıma
Standartlaştırılmış bir çalışma prosedürü çerçevesinde, Jingsun 307V 280AH enerji depolama modüllerinin paketlenmesi ve taşınması tamamen standart bir şekilde uygulanmaktadır: Ürün-uyumlu paketleme prosedürlerinin ardından piller, spesifikasyonlara göre özelleştirilmiş ahşap kasalarda paketlenir.
Kasalar, endüstri koruma standartlarına uygun olarak "Dikkatli Taşıyın" ve "Neme-geçirmez" etiketleriyle işaretlenmiştir ve aynı zamanda dahili izlenebilirlik için benzersiz kodlar taşıyarak müşteri teslim aldıktan sonra doğru doğrulamayı sağlar. Lityum pil koruma standartlarına uygun olarak ahşap kasalar, paketleme sırasında nakliye hasarını en aza indirmek için streç filmle eşit şekilde güçlendirilir.
İstifleme ve yükleme, stabiliteyi artırmak için palet düzenlemesi ve emniyeti ile depolama ve lojistik operasyon standartlarına uygundur. Tüm lojistik düğümleri müşteriyle senkronize olup, süreçteki açıkça tanımlanmış işbirlikçi bağlantıları temsil eder.

Paketlemeden lojistiğe kadar bu standartlaştırılmış süreç, yalnızca pillerin sağlam bir şekilde teslim edilmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda süreç kesinliği sayesinde müşterilere malzeme tedariki konusunda daha fazla gönül rahatlığı sağlıyor.
SSS
S: Modülün nominal kapasitesi ile kullanılabilir kapasitesi arasındaki fark nedir?
C: Nominal kapasite 86.016 kWh'dir ve %90 derin deşarjı (DOD) destekler, gerçek kullanılabilir kapasite 77,414 kWh'dir ve enerji depolama potansiyelini tamamen serbest bırakır.
S: Bu modül hangi senaryolar için uygundur?
C: Tüm-ev enerji depolaması, ticari ve endüstriyel pik yük kompanzasyonu, şebekeden bağımsız güç kaynağı ve küçük mikro şebekeler gibi-büyük/uzun vadeli güç tüketimi senaryoları için uygundur.
S: Modülü kurarken hangi boyut/ağırlık gereksinimleri dikkate alınmalıdır?
C: Tek bir modül 450mm*770mm*240mm ölçülerinde ve yaklaşık 81 kg ağırlığındadır (set başına 6 modül). Bir yük-taşıma braketi ve yeterli bakım alanı gereklidir.
S: Döngü ömrü ve tasarım ömrü ne anlama geliyor?
C: Döngü ömrü 25 derecede 6000 döngüyü (%80 kapasite tutma) aşıyor ve tasarım ömrü 10 yıl; her ikisi de uzun-vadeli istikrarlı kullanım sağlıyor.
S: Düşük-sıcaklıktaki ortamlarda normal şekilde kullanılabilir mi?
C: Şarj sıcaklığı 0 derece ~50 derece, deşarj sıcaklığı -20 derece ~50 derece, düşük sıcaklıktaki ortamlarda normal şekilde deşarj olabilir.
S: RS485 ve CAN arayüzlerinin kullanım alanları nelerdir?
C: Gerilim ve kapasite gibi çalışma verilerinin gerçek-zamanlı aktarımını destekleyerek müşteriler için uzaktan izleme ve ekipman yönetimini kolaylaştırır.
S: Taşıma sırasında modül güvenliği nasıl sağlanıyor?
C: Standart prosedürlere göre özelleştirilmiş bir ahşap sandıkta (izlenebilirlik koduyla birlikte) paketlenir, streç filmle güçlendirilir ve paletlenir, lojistik düğümlerinin müşteriyle gerçek zamanlı-senkronizasyonu sağlanır.
S: Hangi rutin bakım gereklidir?
C: Ortamı kuru, yoğuşmadan-arındırılmış ve temiz tutun. İletişim arayüzü aracılığıyla çalışma verilerini düzenli olarak kontrol edin; karmaşık işlemlere gerek yoktur.
S: Geleneksel şarj/invertör ekipmanlarıyla uyumlu mu?
C: Çalışma voltajı, çoğu ana fotovoltaik invertör ve şarj cihazıyla uyumlu, 345,6V standart şarj voltajına uyum sağlayan 259,2~345,6V'yi kapsar.
S: IP20 koruma derecesi ne anlama geliyor?
C: 12,5 mm'ye eşit veya daha büyük katı yabancı nesnelerin girişini önleyebilir ve temel koruma gereksinimlerini karşılayarak kuru/yüksek nemli (-yoğunlaşmayan) iç ortamlar için uygundur.

Popüler Etiketler: 307v 280ah 86kwh enerji depolama, Çin 307v 280ah 86kwh enerji depolama üreticileri, tedarikçileri, fabrika




